Kim jesteśmy

"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to właśnie robi"

Albert Einstein

 

Ta maksyma do dziś przyświeca założycielowi i właścicielowi firmy Piotrowi Adamowi Dąbrowskiemu. W roku 1999 swoją dotychczasową wiedzę zdobytą w różnych firmach sektora transportowego postanowił zainwestować otwierając własną firmę spedycyjno-transportową. Swoim zaangażowaniem i sumiennością szybko zdobył zaufanie wielu klientów. Stopniowo poszerzając zakres swojej działalności, rozszerzając firmę o sektor logistyczno-magazynowy w krótkim czasie doprowadził do powstania firmy świadczącej szeroki zakres usług. Zbudowanie prężnie działającej, stabilnej firmy zaowocowało szeregiem sukcesów. W organizowanym przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów w Szczecinie oraz Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji konkursie na "wybór najlepszej firmy z branży: Transport - Spedycja - Logistyka" Spedition Dąbrowski w kolejnych edycjach zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce.

Dziś Spedition Dąbrowski jest licencjonowaną firmą spedycyjno-transportową, która od 1999 roku pomaga i doradza, aby Państwa ładunki dotarły zawsze na miejsce. Nasz zespół doświadczonych i dobrze przygotowanych spedytorów jak również nowoczesna flota i sprawdzeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami. Zapewniamy, że żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a okazane nam zaufanie zaprocentuje pełnym zadowoleniem.